Офіційний сайт Contour Plus (Контур Плюс)

Офіційний сайт і історія продукції Contour Plus в Україні починається з компанії Ascensia, яка була заснована ще в 1863 р і вже до початку 20-го століття мала велику кількість напрямків, в т.ч. і діабетичний.

За медичні розробки в компанії Ascensia відповідає напрямок Medical Care в рамках якого функціонує з 1941 р. офіційний підрозділ Diabetes Care.

Компанією Ascensia, яка на сьогоднішній день є світовим лідером з контролю за діабетом, була представлена ​​інноваційна система для вимірювання рівня глюкози в крові Contour Plus (офіційний сайт - contour.org.ua). Перевагами даного пристрою є його надзвичайна простота у використанні і готовність до тестування з моменту його включення. Система здатна задовольняти як прості, так і більш складні вимоги користувача за рахунок наявності простого і розширеного режиму. Система Контур Плюс від Ascensia призначається для пацієнтів з цукровим діабетом та медичних працівників з метою відстеження рівня глюкози в крові і включає в себе:

  • глюкометр Contour plus;
  • тест-смужки до нього;
  • ланцети Microlet.

 Переваги Contour Plus і офіційний сайт Контур Плюс в Україні

Завдяки унікальним інноваціям Contour Plus дозволяє використовувати невелику кількість матеріалу для отримання високоточних результатів, які можна дізнатися за все через 5 сек. Також пристрій володіє всіма сучасними технологіями для поліпшення якості вимірювання глюкози в організмі:

  • технологія "No Coding" (без кодування);
  • "Second-Chance" (другий шанс)
  • "Sip-in Sampling" (самозабора крові).
  • інші сучасні системи для максимально швидкого і якісного контролю рівня цукру в організмі.

Крім того, пристрій Контур Плюс здатен визначати недостатнє заповнення тестової смужки і дозволяє додавати кров для виконання тесту протягом 30 секунд. Смужки тесту зроблені так, що забірний кінчик з легкістю втягує кров в себе. Контур плюс призначається для кількісного моніторингу глюкози в цільній крові в діапазоні від 0.6 до 33.3 ммоль / л. Вимірювання глюкози в організмі з цим пристроєм стає набагато простіше і зручніше. Повністю оцінити всі переваги системи Контур Плюс можна тільки в процесі експлуатації приладу.

Варто відзначити, що належало Ascensia підрозділ Diabetes Care в 2016 р перейшло у власність компанії Panasonic Healthcare Holdings Co, і діабетичне напрямок тепер буде функціонувати з найменуванням ASCENSIA Diabet Care Holdings. Разом з цим компанія отримала права і на провідну в підрозділі продукцію Сontour plus. З огляду на цей факт, в подальшому можна очікувати ще більш вражаючі трансформації та удосконалення даної системи. На українському ринку офіційної дистрибуцією продукції Contour Plus займається компанія Медико, а наш сайт, contour.org.ua, виступає як офіційний сайт Контур Плюс.

Якщо вас зацікавила продукція нашої торгової марки, офіційний сайт Контур Плюс пропонує вам докладніше ознайомитися з нею в розділі "Продукція"

З питань співпраці пишіть нам на [email protected]. Або скористайтеся формою зворотного зв'язку у нас на сайті.